25. leden 2020    

Diskuse: Naše armáda je početně slabá, říká vysoký důstojník

Komentáře

 • od: Pumprlík
  Řekl bych, že EU (tedy i Německo) nemají zájem na naší silné armádě - vládní vojsko postačí. Co kdyby nám měli poskytnout bratrskou pomoc. Tím spíš by měla znovu být zavedena alespoň několikaměsíční vojenská služba, jenže kasárna byla zbourána a kdyby se výcvik platil, tak by nezbylo na nákup cizích a asi předražených zbraní.
 • od: Toncek
  Co slabá,....1 generál vydá za nejméně 5000 vojáků...
 • od: Šťoural
  Naše armáda je početně slabá. Nevadí. Hlavně, že máme hodně generálů a plukovníků a že mají pořádně vysoké platy!
 • od: VLADIMÍR
  TOTO tvrdím od doby kdy byla zrušena základní vojenská služba !!! My nemáme armádu , ale pouze pár těch co prahnou po penězích !!!Kdyby se něco semlalo , věřím - každý za sebe , nikoliv za všechny a za vlast !!!
Stránka 1 z 1
Stránky: 1

Nový příspěvek

Přezdívka:
Text:
Ověřovací kód:
Ve snaze zabránit automatickému odesílání je požadováno, abyste opsali zobrazená písmena do textového pole.
Hlasovali byste pro povinnou volební účast?

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('http://www.ucho...') #1 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(142): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(101): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(542) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(729): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1206): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/u in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946