23. říjen 2019    

Diskuse: Média jsou pohoršena: Prezident promluvil do éteru

Komentáře

  • od: tomserv
    Jenže kvůli Schwarzenbergovým a Kalouskovým vulgaritám nám mainstreamová media mozky nemyjí. Kromě shora uvedených pánů jde o vulgarity vreřejně souložících Pussy Riot (česky Vzpoura Kund), nebo strkajících si do přirození mražené kuře, vulgarity v TV ať už u našich filmů nebo u dabingu zahraničních pořadů. Zemanovy vulgarity mi vadí, ale jenom jako kapka v moři vulgarit, v nichž žijeme. A naši "výběroví slušňáci" proti tomuto moři vulgarit nesepisují petice ani nedávají červené karty. Jsou to pokrytci se sníženou schopností vlastního úsudku nebo nečestní lidé kteří se vědomě podílí na manipulaci s veřejným míněním. Končím s pozdravem " Šak paní doktorko Vašu piču jsem též neviděl a věřím, že ju máte." Kurvahošigutentag ! Doufám, že teď si nějaký "výběrový slušňák" nebude stěžovat na Bolka Polívku, ale na mne. To by bylo pro ně typické.
  • od: Občan
    Vždy u nás platilo, že na hrubý pytel patří hrubá záplata. A pan prezident, když tu někteří tichošlápkové takový hrubý pytel předkládali veřejnosti jako sametové roucho, jednoduše na ten jejich pytel jim přišil patřičně hrubou záplatu. Jak si zasloužili. A media šílí, místo toho aby si sypala hlavu popelem. v6dyť to byla právě naše media kdo s tím pytlem přišel.
  • od: straka
    Když Kalousek vulgárně a sfackuje mládého kluka a kníže taky. to je ta vyváženost naších médii
Stránka 1 z 1
Stránky: 1

Nový příspěvek

Přezdívka:
Text:
Ověřovací kód:
Ve snaze zabránit automatickému odesílání je požadováno, abyste opsali zobrazená písmena do textového pole.
Hlasovali byste pro povinnou volební účast?

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('http://www.ucho...') #1 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(142): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(101): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(542) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(729): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1206): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/u in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946