25. leden 2020    

Diskuse: Copak nám někdo v tichosti přepsal ústavu?

Komentáře

 • od: Jiří H
  Pane Jakl, souhlasím částečně s Jarysem, že v době Vašeho pracovního poměru na hradě jste určitě sympatie českého lidu moc neměl. Nicméně Vaše úvaha, pokud mohu věřit, že to myslíte upřímně zasluhuje uznání. Konečně někdo současnou situaci popsal z hlediska ústavního práva. Dost mne překvapuje naprostá absence českých právních veličin, které nedokáží právně komentovat činy politiků, kteří devastují to co T.G. Masaryk, E. Beneš vytvořili. Troufám si tvrdit a věřte mi, že nejsem sám, kdo dnes proklíná okamžiky kdy se nechal zblbnout a v davu klinkal klíči v listopadu 89. Nikdy nebyla Česká republika blíže ke ztrátě své suverenity než je tomu právě dnes. Nedokáži si vysvětlit naprostou ztrátu pudu sebezáchovy nejen v česku, ale defakto evropské civilizace. Jak je možné, že zatím žádný právník neanalyzoval jako protiprávní výzvu Merklové, kdy v r. 2015 vyzvala k volnému vstupu do Evropy? Jak je možné, že žádný právník neudělal pravní analýzu toho, které zákony imigranti nedovoleným vstupem porušili, tak aby bylo možno s nimi vést právní řízení jako s každým jiným kdo poruší zákon! Jak je možné, že nikdo zatím nežaloval lidi, kteří i jako dobrovolníci pomáhají imigrantům při nelegálním vstupu do EU. Jak je možné, že dnes muslimové veřejně deklarují, že neuznávají demokraticky přijaté ústavy států kde se jako imigranti usídlili a respektují pouze zákony dané bohem, kterými se budou řídit? Jak je možné, že muslimové napadají bez obav policisty a nikdo je trestně nestíhá? Na druhou stranu pokud by si to dovolil nemuslim, pak orgány činné v trestním řízení bezodkladně jednají. Položím poslední otázku. Proč se nepoužije postup amerického právníka Morisse Deese ( Southern Poverty Law Center) a hnát před soud politiky, aktivisty, media a sponzory, kteří bezpochyby překračují proimigračními aktivitami zákony. Před léty zkrachoval soudní spor vedený proti Wildersovi, vše tehdy vyšujmělo do ztracena.
 • od: Bakl
  Podporovatel nafrněného Klause,jeho praavá ruka a malý mozek ,dnes nikoho nemusí zajímat .Smutná figurka klazovského období nadvlády oligarchů a laifundistů....kounisticko-kapitalistických "privatizátorů".
 • od: jarys
  Zatímco jste byl na Hradě, nemohl jsem vám přijít na jméno. Co jste z Hradu odešel, mohu se klidně podepsat pod všechny vaše komentáře, které jsem našel a přečetl.A to se týká i dalších bývalých politiků ODS, nyní na volné noze. Jenže si myslím, že při návratu do politiky by mnozí spící politikové zase otočili...
  • od: Džakl
   Zatím co ON -velký Nafrněnec byl na Hradě u svého pána,tak Vy jste páchnul někde v podhradí.On se snaží někam zase (marně),vyhrapat,či vydrápat.Vy ale budete v tom podhradí páchnout i nadále !
Stránka 1 z 1
Stránky: 1

Nový příspěvek

Přezdívka:
Text:
Ověřovací kód:
Ve snaze zabránit automatickému odesílání je požadováno, abyste opsali zobrazená písmena do textového pole.
Hlasovali byste pro povinnou volební účast?

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('http://www.ucho...') #1 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(142): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(101): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(542) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(729): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1206): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/u in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946