16. červenec 2019    

Válka Paroubkových. Filmový trhák to ale nebude


Sexy mozek šéfa pražského veřejného stravování Restaurace a jídelny (RaJ), pak šup do politiky až na post předsedy sociálních demokratů. A pak ještě o něco výš, jak se na sexy mozek sluší a patří. Dotáhl to až na premiéra země české a vyměnil manželku za manželku. Za mladší pochopitelně. Jen to spojení s Marťany se trochu nepodařilo. Nevadí. S největší pravděpodobností se s ním teď spojí aspoň policie. Řeč je o Jiřím Paroubkovi, ale to teď jistě docvaklo kde komu.


Exmanželka Petra Paroubková, jak známo, začala prozrazovat některé momenty z někdejšího společného soužití. Míří dost vysoko, přesto své pikantérie raději předem ohraničila v obavě o svůj život. To vůbec nejdůležitější počteníčko prý leží uloženo u notáře. Do kapsy Jiřího Paroubka údajně tekly miliony černých peněz. Exmanželka ví od koho, jmenovat přesto nechce. Policie po jejím prozření dát průchod spravedlnosti tuto dámu již kontaktovala. Sdělte nám, co víte. Jiří Paroubek to komentovat nechce. Podotkl pouze, nechť Peťulka neplká nesmysly a raději předloží důkazy.

A teď jinak. Oženit se s přitažlivou ženskou je vždycky milá chvilka. Taková ženská si ale dobře vybírá, vědoma si své přitažlivosti. Chce úspěšného chlapa, ruku v ruce s úspěchem jsou k mání i peníze. Jeho peníze. Není to uštěpačný rýpanec, tak nějak to samice v přírodě mají v sobě taky. Přirozený výběr silného genu nutného pro přežití druhu. U samic homo sappiens přirozený výběr peněženek. No jasně, že nutný pro přežití. V přírodě po páření zájem končí, u lidí zpravidla přetrvává. A když skončí, vyřizují se účty. Následuje nezájem a rvačka o majetek. Známí lidé ale v těchto případech musejí počítat se zájmem médií. Většinou je pak pro ně zle – toho si je Jiří Paroubek samosebou dobře vědom. Ani Marťani by mu nepomohli odvést pozornost od těch zpropadených novinářů. Petra Paroubková, když už s těmi výbušnými informacemi vyrukovala, asi k tomu má dobrý důvod. Jako manželce jí zřejmě nějaké čachry s penězi neunikly. Proto se teď bojí o svůj život. V sexy mozku páně Paroubka je údajně i komůrka, v níž je uložen i impuls k fyzickému násilí.


Ruku na srdce, dříve nebo později černý fond před svou ženou neutají žádný chlap. Pak je doma, takříkajíc, veselo. A taky po vzájemné důvěře. A taky začnou řádit emoce. I pár facek někdy padne. Na manželčinu tvář. Ego chlapa dostalo tím prozrazením na frak. Pak už stačí málo, Paroubek Neparoubek. Z lásky až za hrob a sexy vztahu je hromada popela a začne se už jen válčit. Zrovna tak jako ve známém americkém filmu Válka Roseových. Válka Paroubkových bude ale jen epizodní mediální záležitost, pokud paní Petru nepřejede kamion. Pak už to bude jen další důkaz špíny v české politice, ať už se v ní jmenujete jakkoliv.
(pšt,ucho24.cz,foto:mp)

Hlasovali byste pro povinnou volební účast?
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('http://www.ucho...') #1 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(142): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(101): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(542) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(729): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1206): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/u in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946