23. říjen 2019    

Diskuse: Už zase nejsou peníze ve zdravotnictví? Tak zdražíme chlast a cigára!

Komentáře

  • od: Sony
    Považuju za skandální, když poslanci ANO chtějí prosadit zavedení paušální zálohy (prý 1000 Kč) za příjezd RZ. Je to mnohem větší nrhoráznost než někdejší regulační poplatky u lékaře. Pokud na rychlou lékařskou pomoc chybějí finanční zdroje, pak by mělo řešit situaci zdravotnictví samo a bez politiků. Lékaři spolu se zdravotní pojišťovnou by měli mít možnost posuzovat oprávněnost výjezdů s ohledem na zdravotní stav pacienta. Pokud se jedná o skutečné ohrožení života nebo jinou vážnou komplikaci, pak by mělo být ošetření záchrannou službou nadále plně hrazeno. V případě, kdy není nebezpečí z prodlení a pacient může svůj stav řešit např. návštěvou ambulantního lékaře, by byla od něj požadována částečná i ůplná úhrada všech výloh s tím spojených. Pokud by o takovém návrhu byla veřejnost náležitě a včas poučena, pak by politici neměli mít problém takový zákon posvětit svým souhlasem.
  • od: Uplnej Vypatlanec
    ten prinos do pokladny od kuraku je diskutabilni. a je fakt, ze cigara uz jsou jediny, co tu stoji min nez na zapade. asi tak 1/3.
  • od: Adrian
    Naprosto správné rozhodnutí! A doporučuji výrazné zdražení.
Stránka 1 z 1
Stránky: 1

Nový příspěvek

Přezdívka:
Text:
Ověřovací kód:
Ve snaze zabránit automatickému odesílání je požadováno, abyste opsali zobrazená písmena do textového pole.
Hlasovali byste pro povinnou volební účast?
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('http://www.ucho...') #1 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(142): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(101): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(542) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(729): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1206): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/u in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946