16. červenec 2019    

Seveřané ve volbách zvedli prapor. Migrantům je už třeba se postavit


Pět dní v týdnu přinášel světový tisk zprávy o násilném chování migrantů ve Švédsku, pět dní v týdnu švédská média naopak podobné zpravodajství nepřinášela. Když už, tak velmi vágní, protože to bylo spolu s Německem právě Švédsko, které se v době počátku exodu obyvatel z Blízkovýchodních zemí ohánělo humanitou a rovnoprávností lidských ras. Volby o uplynulém víkendu však za dobu „humanity a rovnoprávnosti“ odpověděly současné vládní klice zcela jasně: migranty i s jejich násilím už u nás nechceme!


I když o konečném výsledku, potažmo i vítězi voleb rozhodne až součet hlasů Švédů ze zahraničí, jedno je jisté už nyní. Strana, která je považována za nacionalistickou, není nic jiného, než partaj, která násilí odmítá. Je totiž jistou módou ve světové politice za nacionalisty nazvat všechny strany, které míchají kartami těch partají, které usilují o změnu tradičních evropských kultur. Což není nic jiného, než oslabit další generace o intelektuální vyspělost a méně přemýšlivé vrstvy přistěhovalců budou i více ovladatelní nejen politicky. Že to samo o sobě přináší ještě větší zločinnost, jak to u méně přemýšlivých vrstev bývá, není otázka na pořadu dne. A právě tu vznesly Švédští demokraté a zároveň na ni dávají odpověď. Zamezíme tomu!


Volby ve Švédsku však mají mnohem větší dopad v zahraničí, než by se zprvu zdálo. Hlavu k jejím výsledkům nyní pravděpodobně otáčejí i další strany, kterým řádění migrantů nedává spát. Je to vlastně signál všem, kdo se doposud se svou politikou odpůrců migrace cítil upozaděn. Švědský hlas je nyní slyšet široko daleko. A právě ze země, která všeobjímající náruč přes noc přetvořila v bojovný postoj. Je zde ale další otázka. Není vzhledem k počtu migrantů na radikální opatření přece jen už trochu pozdě? Nabízí se odpověď, že sice pozdě, ale přece. To zazní směrem ke Švédsku zase podpůrné hlasy ze zahraničí.

(pšt,ucho24.cz,foto:mp)
Hlasovali byste pro povinnou volební účast?
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_setopt_array() in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php:946 Stack trace: #0 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php(353): PiwikTracker->sendRequest('http://www.ucho...') #1 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(142): PiwikTracker->doTrackPageView('') #2 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/Piwik.class.php(101): TPiwik->track() #3 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(542) : eval()'d code(3): TPiwik->onShutdown() #4 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Event/Events.class.php(729): event_onShutdown_aadb4b78_2bea_4b57_903b_709b939f0390('...', NULL) #5 /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Core/show.php(1206): TEvents->runEvents('onShutdown', Array, 'html') #6 /media/DataGalactica/data/web/u in /media/DataGalactica/data/web/ucho24.cz/www/core/classes/_new/Piwik/PiwikTracker.php on line 946